Odborníci

Pracovisko VETCT vzniklo ako špecializované diagnostické centrum nezávislé od konkrétnej veterinárnej prevádzky. Našim cieľom je ponúknuť kvalitnú službu za prijateľnú cenu pre každého pacienta, ktorý skutočne potrebuje.

MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D.
MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D.

Odborný garant VETCT pracoviska

Akademický pracovník v oboru zobrazovacích metod (radiologie, ultrasonografie a počítačové tomografie). Mezinárodní stáž pokročilé veterinární zobrazovací diagnostiky: Praktický a interaktivní CT workshop; SCIVAC, Itálie Praktické stáže zaměřené na zobrazovací metody pod dohledem diplomovaného specialistu, Prof. Massimo Vignoli, Dr. Med. Vet., PhD, SRV, Dip. ECVDI.

Tomáš Geriak
Tomáš Geriak

CT asistent - odborný technik

Venujem sa starostlivosti o zvieratá zodpovedne a precízne. Sám som majiteľom psíka a viem kedy a ako potrebuje zviera pomoc. Mojou prácou je aby sa všetci cítili dobre a nepoznali strach z vyšetrenia.

MVDr. Tamara Zimanová
MVDr. Tamara Zimanová

Popisný Lekár

Som veterinárnou lekárkou, lebo milujem zvieratá. Zobrazovacím metódam sa venujem od ukončenia Vysokej školy, kde som sa prvý raz stretla so zobrazovacími metódami. Fascinuje ma technológia CT spojená s medicínou.